Nasz zespół :

Tworzymy zespół lekarski o różnych specjalnościach, nie ograniczamy się do problemów wyłącznie “estetycznych”, a to co daje nam przewagę nad gabinetami “stricte medycyny estetycznej” możliwość współpracy i konsultacji w różnych dziedzinach medycyny.

Dr Anna Żbikowska-Kostrzewa

specjalista dermatolog-wenerolog.

dr Anna Kostrzewa, dermatolog Warszawa ŚródmieścieKonsultuje w zakresie dermatologii ogólnej zabiegowej i estetycznej. Ukończyła z sukcesem wiele szkoleń w Polsce i zagranicą dotyczących następujących zagadnień :

  • problemów starzejącej się skóry i jej rewitalizacji,
  • nowoczesnych metod leczenia trądziku i zmian potrądzikowych,
  • leczenia trądziku ludzi dorosłych,
  • zabiegów anty-aging: mezoterapii igłowej, wypełnianiu fałdów, bruzd i zmarszczek, zabiegów wolumetrycznych oraz z użyciem toksyny botulinowej (Botox, Azzalure)
  • badanie znamion (diagnostyka i  profilaktyka czerniaka)

Ma bardzo duże doświadczenie w leczeniu przebarwień, rozstępów.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD)

Jacek Kostrzewa

specjalista położnik- ginekolog.

dr Jacek Kostrzewa, ginekolog Warszawa ŚródmieścieUkończył Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej w 1992 roku. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii zdobyte podczas pracy w warszawskich oddziałach położniczo- ginekologicznych w szpitalach: MSWiA, Szpital Praski, Szpital im „ Św Rodziny” ul. Madalińskiego, jak również w trakcie uczestnictwa w licznych kursach doskonalących, zjazdach, sympozjach naukowych.

Szczególne zainteresowania:

prowadzenie ciąży, patologia ciąży, poród przedwczesny zagrożenia, antykoncepcja hormonalna, cytologia i leczenie zmian patologicznych szyjki macicy, stany zapalne narządu rodnego, zespół PCO.

Kontakt:

e-mail jacek.kostrzewa64@gmail.com

tel.: +48 604 965 023

Dr Janusz Kostrzewa

specjalista dermatolog-wenerolog.

Były ordynator oddziału dermatologicznego, lekarz z wieloletnim stażem pracy. Ma bardzo duże doświadczenie w zakresie dermatologii ogólnej, dermatochirurgii, krioterapii, usuwaniu zmian naczyniowych metodą tradycyjną oraz w dermatologii dziecięcej.