Nasza oferta :

KOS-MED specjalizuje się w  dermatologii ogólnej, dziecięcej i zabiegowej oraz wenerologii. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie przekłada się na zadowolenie naszych pacjentów. Pomagamy rozwiązywać problemy związane z kondycją skóry. Z chęcią udzielimy Państwu informacji na temat zabiegów. Czekamy na kontakt.

Specjalizacja obejmuje między innymi:

  • nowoczesne leczenie trądziku i blizn potrądzikowych

Trądzik dotyka już dziś nie tylko nastolatków. Coraz częściej obserwuje się zmiany u osób trzydziesto letnich , a nawet i po 40 roku życia.

Oferujemy szeroką diagnostykę , włącznie z badaniami hormonalnymi i leczenie .

Na blizny potrądzikowe oferujemy szeroką gamę peelingów medycznych.

umów się na wizytę : tel 22 621 31 62

       
  • diagnostykę i leczenie wypadania włosów,  różnych typów łysienia

Wypadanie włosów to problem , który dotyka dużą ilość osób. Szczególnie narażeni są ci , mieszkający w dużych miastach , gdzie stres i pośpiech to chleb codzienny.

Zapraszamy do kliniki Kos-med w celu diagnostyki i terapii.

Oferujemy leczenie zachowawcze, ale także świetnie się sprawdzającą mezoterapię. Chociaż powinno się wykonać serię zabiegów, część pacjentów widzi już poprawę po pierwszym , drugim zabiegu. Zabiegi mezoterapii są prawie bezbolesne.

  • diagnostykęw kierunku nowotworów skóry, w tym czerniaka.Leczenie nowotworów skóry.

Z wiekiem nasza skóra narażona jest na różne nowotwory, od raka podstawnokomórkowego, kolczystokomórkowego , do najgroźniejszego z nich – czerniaka.

Szczęśliwie , nowotwory skóry są w zasięgu wczesnej diagnostyki. Po prostu je widać.

Zasięgnij rady specjalisty , już we wczesnej fazie zmian. Wtedy jest największa szansa na wyleczenie.

Jeśli masz na skórze podejrzaną zmianę – umów się na wizytę : tel 22 621 31 62

  • diagnostykę i obserwację znamion skórnych

Znamiona skórne mogą być prekursorami zmian groźniejszych , złośliwych. Tylko specjalista może ocenić prawidłowo rodzaj zmian, często musi posłużyć się dermatoskopem, czyli przenośnym mikroskopem, gdzie zmiany uwidaczniają się w powiększeniu.

Takie badanie oferujemy w naszym gabinecie.

  • diagnostykę i nowatorskie leczenie trądziku różowatego

Trądzik różowaty- często przebiega podstępnie, nie jest dobrze zdiagnozowany lub nie rozpoznany. Często pacjenci nie mają pełnej informacji, jak dbać o swoją skórę z tym schorzeniem. A od tego zależy sukces leczenia.

Oferujemy diagnozę i leczenie tego trudnego i poważnego schorzenia. Dbamy, aby pacjenci z trądzikiem różowatym mogli żyć i funkcjonować normalnie

  • problemy suchej skóry

Tylko osoby dotknięte tym defektem wiedzą jak wielkie problemy w życiu codziennym on stwarza. Sucha skóra dotyczy wielu schorzeń dermatologicznych jak również internistycznych i endokrynologicznych. Specjalista oceni czy jest to tylko defekt kosmetyczny, czy już choroba.

Doradzi jak pielęgnować i leczyć suchą skórę.

Zadzwoń do Nas i umów się na wizytę tel.22 621 31 62 lub 22 622 69 26.

Umów się na wizytę