Istnieje wiele metod usuwania zbędnego owłosienia – golenie maszynką, woskowanie, czy też depilacja kremami. Jednak najskuteczniejsza, a z pewnością dająca najdłużej utrzymujące się efekty jest depilacja laserowa. Ta metoda nie tylko pozwoli oszczędzić czas, ale też w bardzo bezpieczny i komfortowy sposób pozbawi nas owłosienia z wybranego obszaru skóry.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Depilacja laserowa to z pewnością świetne wyjście dla osób ceniących sobie skuteczne i długotrwałe rozwiązania – efekt gładkiej skóry po serii zabiegów depilacji laserowej utrzymuje się dużo dłużej (nawet do kilkunastu miesięcy), niż w przypadku innych metod depilacji. Laser można stosować praktycznie na całej powierzchni ciała, jest bezpieczny i nie powoduje bólu, dyskomfortu ani skutków ubocznych objawiających się uszkodzoną skórą. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej, jednak dla pełnego działania należy wykonać przynajmniej 3-4 serie, w odstępach co około 6 tygodni.

Kiedy nie można wykonać depilacji laserowej?

Jak w przypadku każdego zabiegu ingerującego w powierzchnię skóry, tak i w przypadku depilacji laserowej istnieje szereg przeciwskazań, które uniemożliwiają usunięcie owłosienia. Osoby planujące poddanie się tego typu zabiegowi powinny bezwzględnie przestrzegać obowiązujących zasad, aby nie wystąpiły różnego rodzaju niepożądane skutki uboczne. Czynnikami, które wykluczają możliwość podejścia do zabiegu depilacji laserowej są m.in.: ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, zażywanie niektórych leków , świeża opalenizna, stosowanie ziół – przed depilacją laserową zostaje również wykonana próba, w celu sprawdzenia indywidualnej reakcji na laser. Szczegółowych informacji dotyczących oferty udzielą Państwu specjaliści pracujący w gabinecie.

Zapraszamy!